ماکارونی با سبزیجات

سلام:)))

بازم یه غذای دیگه با محتویات موجود در یخچال خونه!!!

قرار بود یتیمچه درست کنم اما  چون تازه chopsticks گرفته بودم دوس داشتم برشهام رو خلالی انجام بدم تا از اونا استفاده کنم این شد که یتمچه تبدیل به این غذاشد:)

 

ی پیاز رو خورد و توی روغن زیتون تفت بدین بعد بادمجون خلالی که تلخیشو گرفتین رو اضافه و تفت بدین بعد خلال فلفل دلمه ای رو اضافه کنید ...من از فلفل سبز و قرمز استفاده کردم...نمک و زردچوبه بزنین و در آخر کمی رب استفاده کنید و حسابی تفت بدین

حالا ماکارونی رو طبق دستور قید شده روی پاکتش پخته و آبکش کنید و توی یه ظرف ریخته و آغشته به روغن زیتون و هر چاشنی که دوس دارین کنید

حالا غذای شرقیتونو می تونید سرو کنیدWoooOOOOwwwWWW

چاپ استیک به زبان کره هست...ژاپنیها بهش میکن: هاشی...چین: کوییزی و غذا خوردن باهاش بسیار راحت و بامزه اس...من همون بار اول به راحتی باهاش غذا خوردم،دییییی!!!!

 

ضمنا:))))

کارد و چنگال غذاخوری نوآورانه ای طراحی شده که می تواند به هم متصل شود و چاپ استیک را برای خوردن سوشی و غذاهای دیگر ایجاد کند. این نوع کارد و چنگال ها Lekue نام دارند و به راحتی قابل حمل بوده و از آن ها می توان برای خوردن انواع غذاها استفاده کرد.

/ 5 نظر / 80 بازدید
مینو

[خوشمزه] چ باکلااااااااس فقط چرا دستور نداره عایا [رویا]

مامان مریم

خیلی خیلی عالی شده[قلب] اتفاقا من هم با نودل و سبزیجات درست کردم

پریسا

استفاده از چاپ استیک قلق میخواد البته من باهاش کار نکردم ولی ببینم اینجا حتما میخرم تازه اون واسه کسایی مثل من به درد نمیخوره واسه ادم لاغرا خوبه خخخخخخ من چاق نیستما تپلم مپلم اگه زیر بار رفتم؟؟؟؟؟؟؟

پریسا

اینو کلا یادم رفت هبود کامنت دادم همون دیگه چون تپلی ام وااسم خوب لاغر میشم خخخخخخخ